Trick'r'Treat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 La musique ...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Rosalia

Rosalia


Mesaje : 172
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : I go to the corner of Hell

La musique ... Empty
MesajSubiect: La musique ...   La musique ... Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 6:44 pm

Statea in sala de muzica. Canta la pian o melodie elnta. Stia sa cante la orice instrument, insa pianul era pe primul loc cand vroia sa cante ceva sentimental si foarte profund.
Sus In jos
Mirunique

Mirunique


Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Chiar in spatele tau

La musique ... Empty
MesajSubiect: Re: La musique ...   La musique ... Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 8:27 pm

Ma uit la fata ce canta la pian. Drept sa spun, canta foarte bine! Da, da, stiu, eu si complimentele.
Ma intreb cum ar fi si eu sa cant, dar cu vocea.
Incep sa rad la gandul asta, cei din clasa ar fi morti in secunda in care incepeam. Si credeau ca sirenele sunt rele.
Ma opresc din ras pentru ca profa se uita urat la mine. Ce plictiseala! O si aud cum gandeste ca „am cazut din cer”. Nici nu stie ce dreptate are.
ma concentrez asupra fetei din fata...si ignorand vampirul din spatele meu ce se uita la ea ca o noua bucata de carne.
Sus In jos
Rosalia

Rosalia


Mesaje : 172
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : I go to the corner of Hell

La musique ... Empty
MesajSubiect: Re: La musique ...   La musique ... Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 8:45 pm

Incepuse sa acompanieze si cu vocea acea melodie profunda. Uitase de toti cei din jurul ei si canta. Isi inchise ochii lasand ca degetele sa curga incet pe clapele pianului si vocea sa ingane versurile placute auzului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La musique ... Empty
MesajSubiect: Re: La musique ...   La musique ... Icon_minitime

Sus In jos
 
La musique ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Trick'r'Treat :: Academia Morgan LeFay :: Academia :: Sala de muzica-
Mergi direct la: