Trick'r'Treat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Come to party!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Come to party! Empty
MesajSubiect: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 11:18 pm

Aveam nevoie de putina odhina,la mine asta nu se rezuma la somn,dormeam doar cand mi se facea dor de tata sau cand imi era foame,deic...mai multa parte a timpului stateam treaz.
Am intrat in club incet privind plictisit in jur,eram imbracat cu o pereche de blugi skinny cu turul lasat,un tricou negru si un hanorac alb.
Sus In jos
Zara

Zara


Mesaje : 18
Data de inscriere : 13/02/2011

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 3:10 pm

Am chef de baut ceva gandesc uitandu-ma la clubul din fata mea . Apas clanta rece si intru, ca de obicei toate privirile erau atintite spre usa, le ignor si ma indrept spre bar .
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 5:31 pm

Ma asez pe un scaun la bar si-mi comand un suc,nu eram fanul bauturilor alcolice,nici macar nu fumam,sa zicem ca eram mai de moda vechie,dar nu-mi pasau ce ziceau altii deci..nu-i bagam in seama.
Sus In jos
Mirunique

Mirunique


Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Chiar in spatele tau

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 7:51 pm

Imi plimb privirea prin clubul in care tocmai am intrat dupa cineva, n-am fost atent cine.
Lumini puternice, fete mai mult dezbracate decat imbracate si tipi gata sa cada lati din cauza alcolului. Hm, un club obisnuit, imi spun eu cu dezgust. Nici macar nu le inteleg pasiunea de a sta toata noaptea intr-o cutie de beton, imbatandu-se.
Oftez incet. Ma inteb ce se va mai face in viitor. O regula anti-haine? imi raspund ironic.
Ma duc spre bar. Daca sunt aici nu mai are nici un rost sa ma car. Nu inainte sa-mi iau o cola, cel putin.
Sus In jos
Haruna

Haruna


Mesaje : 230
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Oriunde vreau:> uite-te sub pat! =))

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 3:07 pm

Nu eram adepta cluburilor sau a bauturilor dar am intrat si eu mai mult din curiozitate.Ma apropii de bar apoi il vad pe Aiden.
-Hey!,zambind larg. Ce faci aici?

[Tinuta: http://image.made-in-china.com/2f0j00RBdTJEbqlSos/Fashion-Women-Dress-128877100-.jpg ]
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:04 pm

Imi intorc privirea spre vocea ce ma strigase.
Poftim?Ah?Oh..bine,pe aici in trecere,tu? intreb zambind analizand-o din privire.
Sus In jos
Haruna

Haruna


Mesaje : 230
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Oriunde vreau:> uite-te sub pat! =))

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:05 pm

-Bine,asezandu-ma pe un scaun de la bar.Am iesit un pic...,chicotesc scurt.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:14 pm

Daaa...cu cine,cati ani are?Cum se poarta cu tine? am intrebat eu prefacandu-ma gelos.
Sus In jos
Haruna

Haruna


Mesaje : 230
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Oriunde vreau:> uite-te sub pat! =))

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeLun Feb 21, 2011 10:17 pm

-Am iesit singura!,dandu-i usor un pumn in umar apoi rad.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeMar Feb 22, 2011 8:14 pm

Uff..nu-mi dai motive sa ma bat cu nimeni se bosumfla
Sus In jos
Haruna

Haruna


Mesaje : 230
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Oriunde vreau:> uite-te sub pat! =))

Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitimeMar Feb 22, 2011 8:15 pm

Am inceput sa chicotesc apoi imi aranjez rochia.
-Rochie tampita!,spun eu printre dinti.E pentru prima oara cand iau si eu rochie pe mine si acum face figuri...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Come to party! Empty
MesajSubiect: Re: Come to party!   Come to party! Icon_minitime

Sus In jos
 
Come to party!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Trick'r'Treat :: Orasul :: Club-
Mergi direct la: