Trick'r'Treat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Don't Be Afraid of the Dark

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:46 pm

Nu credeam ca vreau sa stau inchis intre 4 pereti,mai ales ca eram nou,prin gand mi-a fulgerat sa merg prin parc...aer curat,liniste si...multa lume necunoscuta.
M-am asezat pe o banca,in stil turcesc si am inceput sa-mi plimb privirea dupa anumite persoane.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:49 pm

Chef de ore, nu prea se vedea pe mine, asa am ales sa merg cu skaterboard-ul prin parc, cu riscul sa se ia caini dupa mine, cea ce intampla. Nu stiu de ce numai dupa mine se ia, dar am sarit de pe placa direct in fantana aterziana si javrele alea m-au lasat atunci in pace. Aleluia.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeSam Feb 12, 2011 9:58 pm

Am strans puternic din ochi cand am auzit zgomotul si mi-am muscat buza inferioara.
Era bine?Trebuia sa ma duc sa-l ajut?sau...poate nu..poate il ajuta alcineva,nu prea vroiam sa ies in evidenta ca bunul samaritean si totusi...Am oftat ridicandu-ma de pe banca insa am ramas pe loc privind spre fantana.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:04 am

Am iesit din fantana, inainte sa apara vreun politist, cu hainele mustind de apa. Ce frumos, arat ca o pisica ploata.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 11:37 am

Am strambat din nas,probabil ii era frig,sau poate nu,si sigur eu gandeam prea mult.Stateam ca o statuie si-l priveam,ma gandeam sa-l ajut sau nu?Dar nu credeam ca am cu ce,am oftat,dand din umeri.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 3:06 pm

Imi dau jos tricoul si il storc de apa, nepasandu-mi cine era in jurul meu.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 3:24 pm

Imi reiau locul pe banca continuand sa-l privesc.
Uuuu..patratele. spun eu venindu-mi sa rad.Parca eram la cinema,sigur dupa ce avea sa se usuce venea si ma batea.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 7:21 pm

Aud comentariul tipului facandu-ma sa rad, apoi ma indrept spre el, voios. Bine ca nu vrei sa iti fac stripteas, spun in gluma, cand ma opresc in fata lui.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 7:29 pm

Nu merci,desi daca stau bine sa ma gandesc...uhm...nu m-ar deranja.. rad scurt.
Esti bine?Adica te-ai lovit sau ceva de genu?Daca vroiai sa te racoresti faceai un dus nu intrai in fantana imi duc un deget pe buza inferioara privindu-l inocent.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 8:25 pm

E ceva normal sa ma urmareasca caini, fiindca sunt a unui idiot, fiindca tata a venit si i-a luat fiica din mainile medicilor si stie cine sunt. A dresat caini sa ma urmareasca, pana ajung in fantana, dandu-mi jos si pantaloni, storcandu-i.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 8:33 pm

Am dat din cap in semn afirmativ abtinandu-ma sa nu fac vreun comentariu prostesc sau sa incep sa rad.
Mai bine ai merge sa te schimbi,altfel o sa racesti. zambesc larg
Sus In jos
Mirunique

Mirunique


Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Chiar in spatele tau

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 8:55 pm

Tocmai ajung in parc cand vad la o banca doi tipi. Nu ca ar fi ceva neobisnuit in asta, era o zi frumoasa, toti erau pe afara. Ceea ce mi-a atras atentia a fost faptul ca unul dintre ei isi tot dadea jos hainele mustiind de apa. Cam toate fetele din parc se uitau ca la cineme la el asa ca m-am hotarat sa ma duc la ei asta, bineinteles dupa ce am ras de mi-am dat plamanii afara.
Mai bine te-ai schimba mai repede altfel fetele de acolo vor face infarct i-am zis eu razand baiatului care tocmai isi storcea pantalonii.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 8:58 pm

De numai pot eu de asta, mormai usor enervat de atitudinea lor si ma concentrez putin si pantaloni au inceput sa straluceasca alb si a inceput sa iasa abur din ei. Ii imbrac si apoi imi usuc bluza. Multumita?, o intreb ironic pe fata.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Mirunique

Mirunique


Mesaje : 14
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 29
Localizare : Chiar in spatele tau

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:09 pm

Da, banuiesc ca da. Imi era mila de bietele fete zic eu zambind in continuare, ignorandu-i starea de spirit. Apoi ma uit la hainele lui proaspat uscate si imi ridic o spranceana in semn de admiratie.
Banuiesc ca ar trebui sa te intreb cum ai facut asta dar am si eu niste indicii.
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:25 pm

Totul se petrecea prea repede,nu mai intelegeam nimic.Stai!Cine era fata?Um..de ce dintr-o data se comporta asa urat baiatul..uf...avea dreptate tata cand imi zicea ca sunt greu de cap.Mi-am dus degetele la tample si mi le-am masat.
Cui ii pasa ce a facut el?Hey!Suntem intr-un oras in care toti suntem in felul nostru speciali. mi-am dat ochii peste cap.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:38 pm

Bravo. Ai dreptate. Ce spui sa iti fac cinste cu ce vrei tu? Il intreb pe baiat, incercand sa fiu prietenos.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:44 pm

Mi-am dus o mana la ceafa zambind chinuit.
Uhm..merci,daca mai cunoaste ai stii ca eu n-am niciodata dreptate,probabil e o exceptie acum,oh si nu trebuie.. am zambit copilaresc dand din maini.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:15 pm

Cale Rippe ma prezint intizand mana spre el, prietenos.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:21 pm

Krueger,Aiden Krueger. m-am prezentat la randul meu prinzand-ui mana intr-a mea.Le-am fluturat putin si i-am dat drumul,in tot acest timp mi-am pastrat un zambet cald pe fata.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 3:11 pm

Nu esti ruda cu Freddy Krueger? Intreb curios, fiindca tata era foarte fericit ca avea ce sa duca in Iad.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 5:28 pm

Daaaa...e tatal meu zambesc larg si ma ridic de pe banca pentru a-mi indrepta spatele.
Stai!Mi-am adus aminte!Trebuie sa ma port frumos cu tine,tatal tau la salvat intr-un fel pe al meu,adica e mort,dar la ajutat sa devina ce e acum,so..merci.. zambesc cald cu ochii inchisi.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 5:41 pm

De fapt tata i-a facut un serviciul lu' taicatu, fiindca ii placea cum ii tortura, spun eu, scarpinandu-ma pe ceafa. Il admir pe taicatu foarte mult
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeLun Feb 14, 2011 5:58 pm

Merci,cred.. spun zambind chinuit.
So...cati ani ai? zic si incep sa sar pe un sotron.
Sus In jos
Cale

Cale


Mesaje : 691
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Plictiseala la cote maxime

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 3:46 pm

Am 18 ani impliniti. Tu? Il intreb, amuzat ca sarea pe sotron.
Sus In jos
https://trickrtreat.forumgratuit.ro
Aiden

Aiden


Mesaje : 245
Data de inscriere : 12/02/2011
Localizare : anywhere u are not

Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitimeMar Feb 15, 2011 6:59 pm

18?! intreb si ma opresc brusc,ma intorc dintr-o miscare privind-ul suspect si in acelasi timp haios.
Uhm..daca zici tu...sa stii ca e normal ca pustanii de 17 ani sa-mi spuna ca au 18,eu nu ma supar am dat din umeri.
Oh..eu tot 18 zambesc mandru
Sus In jos
Continut sponsorizat





Don't Be Afraid of the Dark Empty
MesajSubiect: Re: Don't Be Afraid of the Dark   Don't Be Afraid of the Dark Icon_minitime

Sus In jos
 
Don't Be Afraid of the Dark
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Trick'r'Treat :: Orasul :: Parcul-
Mergi direct la: