Trick'r'Treat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum Real RPG
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dust in the wind

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 7:59 pm

- Frumos! spuse el zambitor, ridicand privirea catre cer. Si nu mi se pare copilaresc! adauga el pe un ton calm.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 8:53 pm

Zambi apoi continua sa mearga incet. Un strop de apa ii cazu pe mana, apoi inca unul si inca unul.
-Se pare ca totusi o sa ploua, spuse bucuroasa uitandu-se la el.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 8:58 pm

Se opri pentru o clipa in loc, lasandu-si capul pe spate. Picaturile ii alunecau pe chipul sau palid, schitand un zambet multumit.
- Asa da.. murmura el, inspirand adanc.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:03 pm

Il privi zambind, isi dadu cizmele jos si incepu sa danseze si sa se invarta prin ploaie.
-Dansezi cu mine? intreba razand.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:16 pm

O privi amuzat, pufnind imediat in ras.
- Glumesti? se apropia incet de ea, urmarindu-i fiecare gest.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:20 pm

-Nu glumesc, haide, e amuzant. Ma supar pe tine, spuse fata continuand sa topaie prin ploaie.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:31 pm

- Nu-mi vine sa cred ca fac asta! murmura el, pufnind din nou in ras incepand chipurile sa danseze impreuna cu tanara.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:36 pm

Zambi apoi se opri incepand sa rada cand il vazu.
-Stii sa dansezi vals? intreba inca razand.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:41 pm

- Bineinteles! o privi zambitor, inclinand usor capul in fata ei. Lua pozitia de vals, privind-o senin in ochi incepand in scurt timp sa danseze impreuna cu tanara.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:48 pm

-Esti foarte bun la dans, nu stiu de ce nu iti place, spuse privind pasii baiatului. Daca o sa te calc scuze, dar vals nu am invatat foarte bine inca, zise putin stanjenita.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 9:53 pm

Atunci se misca mai incet, privind-o calm pe tanara.
- Nu va fi o problema! Te voi invata acum! ii zambi frumos fetei, tinand-o atent de talie. Uite, urmareste-mi pasii, nu sta incordata, relaxeaza-te! o sfatui el, in timp ce dansa impreuna cu ea.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:00 pm

-Credeam ca e mai greu de invatat, intotdeauna am avut impresia ca valsul este un dans prea complex pentru a fi invatat. Unde ai invatat sa dansezi asa bine? il intreba pe baiat zambind.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:04 pm

- De-a lungul sutelor de ani, inveti destul de multe! ii raspunse calm, zambind larg. Continua sa danseze impreuna cu tanara, iar la sfarsit o lasa usor pe spate privind-o adanc in ochi. Bravo! ii spuse acesta, ridicand-o imediat.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:13 pm

Am zambit apoi m-am asezat jos facandu-i semn sa se aseze langa mine.
-Si ce talente ascunse mai ai? am intrebat in timp ce imi asezam parul.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:15 pm

- Talente ascunse? incepu sa rada, asezandu-se langa tanara. Pot sa-i controlez pe altii! In multe feluri. spuse ganditor, "scarpinandu-si" obrazul cu varful degetului. Daca vrei sa afli, pune-ma la incercare! zambi in coltul gurii, privind-o senin.
Sus In jos
Melissa

Melissa


Mesaje : 42
Data de inscriere : 12/02/2011

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:21 pm

-Si ce ar trebui sa fac? zise privindu-l in ochi apoi zambi cald.
Sus In jos
Ji Yong

Ji Yong


Mesaje : 225
Data de inscriere : 13/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 13, 2011 10:24 pm

- Intreaba-ma! Cum spuneam.. pune-ma la incercare! ii zambi in acelasi mod, privind-o foarte senin.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dust in the wind - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dust in the wind   Dust in the wind - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Dust in the wind
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Trick'r'Treat :: Suburbia :: Conacu parasit-
Mergi direct la: